Virgo Mitt liitus Prantsuse U19 klassi tiimiga

Virgo Mitt

Pärnu Kalevi spordikooli 17-aastane rattur Virgo Mitt lõi järgmiseks hooajaks käed Prantsusmaa U19 klassi tiimi Olympique Cycliste Val D’Oisega.

Pärnakas saavutas tänavu mainekal juunioride ühepäevasõidul Paris-Roubaix 14. koha ja  ja Dobele tuuril seitsmenda koha. Maantee Eesti meistrivõistlustel tuli Mitt samuti juunioride arvestuses kuuendale kohale. Belgias toimunud  meesjuunioride Sint Martinusprijs Kontich (UCI 2.1) velotuuri kolmandal etapil sai Virgo Mitt 12. koha. Ungaris toimunud Rahvuste Karika sarja kuuluval velotuuril One Belt One Road 38. koha ja Belgias Namuris  cyclo-crossi Euroopa meistrivõistlustel 45. koha.

Praegu valmistub noorsportlane uueks hooajaks Hispaanias.