Taaramäe lõpetas Norra velotuuri 29. kohaga

Rein Taaramäe

Pühapäeval lõppes 13. Norra velotuur, mille üldarvestuses pälvis esikoha prantslane Axel Laurance (Alpecin-Deceuninck). Rein Taaramäe (Intermarche – Wanty) lõpetas kokkuvõttes 29. kohal.

Stavangeri linnas lõppenud 123,8-kilomeetrisel finaaletapil võidutses grupifinišis norrakas Alexander Kristoff (Uno-X Mobility; 2:39.04), jättes selja taha belglased Jordi Meeusi (Bora-Hansgrohe) ja Wout van Aerti (Team Visma | Lease a Bike). Taaramäe finišeeris 35. positsioonil.

Velotuuri üldarvestuses järgnesid Laurance’ile hollandlane Bart Lemmen (Team Visma | Lease a Bike; +0.12) ja norrakas Adne Holter (Uno-X Mobility; +0.13). 29. koha teeninud Taaramäe kaotas võitjale kolme minuti ja 48 sekundiga.

Prantsusmaal lõppenud 33. Alpes Isere velotuuri (UCI 2.2) finaaletapil (171,2 km) sai esikoha hispaanlane Jose Felix Parra. Eestlased Markus Pajur (EC Saint-Etienne Loire) ja Frank Aron Ragilo (Development Team dsm-firmenich PostNL) mägist etappi ei lõpetanud. Velotuuri üldarvestuse võitis belglane Jarno Widar (Lotto Dstny Development Team).