Norman Vahtra alustas Slovakkia velotuuri 28. kohaga

241805242_3646601405443391_8232696838427488424_n

Slovakkia velotuuri (UCI 2.1) proloogil (Košice-Košice; 1,6 km) oli kiireim Kaden Groves (BikeExchange). Norman Vahtra (Israel Start-Up Nation) sai 28. koha.

Kadeni võiduajaks oli üks minut ja 50 sekundit, mis teeb keskmiseks kiiruseks 52,364 km/h. Sama ajaga pidi teise kohaga leppima Jannik Steimle (Deceuninck – Quick Step) ja sekundilise kaotusega sai kolmanda tulemuse Marceli Boguslawski (HRE Mazowsze Serce Polski).

Vahtra kaotas võitjale viie sekundiga ning sai 28. koha. Eestlase tiimikaaslastest pälvisid Itamar Einhorn 11. (+0.03), Krists Neilands 38. (+0.06), Taj Jones 52. (+0.07), Carl Frederik Hagen 86. (+0.10), Chris Froome 113. (+0.12) ja Yuval Ben Mosche 127. (+0.14) koha.

Neljapäeval sõidetakse velotuuril taas Košice linnas 158,4 kilomeetrit.