Hollandis võidutses Markus, pikalt jooksikute grupis sõitnud Ebras sai 25. koha

441464726_410031115333850_6072825397999964774_n

Hollandis peetud naisratturite ühepäevasõidul Veenendaal – Veenendaal Classic (UCI 1.1; 136,5 km) pälvis soolovõidu kodupubliku rõõmuks Riejanne Markus (Team Visma | Lease a Bike; 3:15.18). Pikalt jooksikute seas sõitnud Elisabeth Ebras (UAE Development Team) finišeeris 25. kohal.

Üheksa sekundit hiljem lõpetanud peagrupist sprintis end teiseks itaallanna Barbara Guarischi (Team SD Worx-Protime) ja kolmandaks belglanna Marthe Truyen (Fenix-Deceuninck). Ebras lõpetas samas grupis.

„Hing ihkas veidi rohkemat, aga ei olnud selleks täna võimeline. Olin päris hea grupiga vahepeal eest ära, aga seal hakkas mu selg üpriski hullult valutama ja lihtsalt ei suutnud vajutada nii kõvasti kui vaja. Meid saadi viimase ringi poole peal kätte ja proovisin taastuda nii palju kui sain, aga lõpus ei olnud enam piisavalt palju jõudu, et täiega sprintida,“ ütles Ebras.

Samuti võistlustules olnud Laura Lizette Sander (AG Insurance – Soudal NXTG) kaotas võitjale nelja minuti ja 58 sekundiga ning sai 88. koha. Aidi Gerde Tuisk tervislikel põhjustel tulemust kirja ei saanud.