Allan Oras pälvis harrastusratturite MM-il grupisõidus 6. koha

Gran Fondo Linjeløb. Foto: © Michael Bo Rasmussen / Baghuset. Dato: 01.09.24

Taanis Aalborgis peetud harrastusratturite grupisõidu maailmameistrivõistlustel pälvis eestlaste parimana 6. koha 45-49-aastaste meeste konkurentsis Allan Oras.

Orase vanuseklassis pälvis soolovõidu jaapanlane Akihiro Takaoka, kes lõpetas 152,9-kilomeetrise võistlusmaa ajaga kolm tundi, 41 minutit ja 13 sekundit. Järgmisest grupist, milles oli ka Oras, sõitis end hõbedale belglane Dave Bruylandts (+1.32) ja pronksile itaallane Igor Zanetti (+1.32). Oras kaotas võitjale ühe minuti ja 33 sekundiga. Samas vanuseklassis sai Magnus Krusemann 48., Hanno Kross 144., Urmas Pungar 204., Arvi Romandi 223., Tõnu Tõnov 228., Meelis Milistver 236., Tauno Olju 242. ja Antti Ööbik 264. koha.