Rikojan Tugedam sõitis ennast Läti karikavõistlustel Madonas teiseks

Rikojan Läti KV 2024

Läinud nädalavahetusel osalesid eestlased Lätis Madona krossirajal toimunud Läti karikavõistluste kaheksandal etapil. Kõige kiiremate meeste vanuseklassis ehk B17+ konkurentsis osales kolm Eesti ratturit, kellest Rikojan Tugedam teise koha.

Samas vanuseklassis teenis Pärtel Valge kuuenda ja Mathias Põder kaheksanda koha. Võidu teenis Läti rattur Ivars Svarinskis.

Cruiser Pro klassis tuli võitjaks Andren Kaju, tüdrukute G11-12 vanuseklassis pälvis Sofia Pert kolmanda koha, kõige vanemate tüdrukute G15+ vanuseklassis oli Kaari Visnapuu neljas, Robi Hõbenurm oli B6 vanuseklassis kuues, Romet Roosi B8 vanuseklassis 15., Hugo Pert B9 vanuseklassis 24., Hans Helemets B10 vanuseklassis neljas, Gregor Sahk B12 vanuseklassis 32. ja Andreas Gerberson 34..

Pühapäeval sõideti Madona karikavõistlused ja seal olid eestlaste kohad järgmised: