Kolm Eesti BMX-krossi ratturit võidutsesid Põhjamaade meistrivõistlustel

456159560_499808499307820_8035330013881284947_n

Norras Sandes peetud BMX-krossi Põhjamaade meistrivõistlustel pälvisid võidud Oliver-Siim Simenson, Hugo Saarj ja Mirtel Maidla.

16-aastaste poiste konkurentsis pälvis esimese koha Oliver-Siim Simenson. Luukas Lajal pälvis samas vanuseklassis kuuenda koha. B12 klassis krooniti võitjaks Hugo Saar, kelle järel sai teise tulemuse Herman Saar. 14-aastaste vanuseklassis sai Rommi Maidla kolmanda ja Mattias Laur neljanda koha. Sama vanade tüdrukute hulgas võidutses Mirtel Maidla. 14-aastaste poiste arvestuses sai neljanda koha Mattias Laur ja kaheksanda koha Konrad Kasemaa. Jesse Laur lõpetas B11 klassis neljandana.

Päev hiljem peetud Nordic Pro Open BMX võistlusel pälvis Jesse Laur B11 klassis võidu, kuid ta sõitis koos B12 klassi ratturitega, kus pälvis Hugo Saare järel teise koha. Herman Saar oli neljas. 14-aastaste poiste seas võidutses Rommi Maidla, Mattias Laur sai teise ja Konrad Kasemaa kümnenda koha. Mirtel Maidla oli sama vanade neidude seas taas võidukas.