Sander jätkab Rootsis seitsmendal positsioonil

Laura Lizette Sander

Rootsis jätkuval naiste mitmepäevasõidul U6 Cycle Tour hoiab Eesti valitsev grupisõidu meister Laura Lizette Sander nelja etapi järel üldarvestuses seitsmendat positsiooni.

Neljandal, 56,4-kilomeetrisel etapil pälvis soolovõidu rootslanna Karin Söderqvist ajaga 1:13.06. Kaasmaalanna Stina Kagevi kaotas talle 15 ja norralanna Elise Marie Olsen 17 sekundiga. Kaheksandana finišijoone ületanud Sander jäi võitjast maja ühe minuti ja 57 sekundiga. Silvia Türkson (+2.17) sai 13. ja Natali Nora Nigul (+2.17) 18. koha.

Üldarvestuses jätkab liidrina Söderqvist, kellele Olsen kaotab 11 ja Kagevi 24 sekundiga. Sander hoiab seitsmendat positsiooni, jäädes rootslannast kahe minuti ja kümne sekundi kaugusele. Türkson on 16. (+3.04) ja Nigul 23. (+4.19).

Reedel on velotuuril kavas eelviimane, 34,5-kilomeetrine etapp.