Mihkel Räim lihvis EM-iks vormi mägisel velotuuril Itaalias

241179031_517489949501704_6176993742703459012_n

Pühapäeval Itaalias Trento linnas Euroopa meistrivõistlustel meeste grupisõidus startiv valitsev Eesti meister Mihkel Räim sai pühapäeval lõppenud Giro della Regione Friuli Venezia Giulia (UCI 2.2) velotuuril kokkuvõttes 120. koha.

Mägisel velotuuril pälvis Räim avaetapil 137. koha, kaotades soolovõidu teeninud itaallasele Matteo Zurlole kümne minuti ja 40 sekundiga. Sama päeva lõpus elas eestlane üle õnneliku autoõnnetuse. Haiglasse kontrolli viidi vaid üks meeskonnakaaslane.

Avarii mõjutas aga Räime edasist võistlemist ning teisel etapil tuli eestlasel 14-kilomeetrisel lõputõusul võidelda seljavaluga. Finišisse jõudis Räim 108. positsioonil. Etapivõidu teenis sakslane Jonas Rapp.

Viimasel, kolmandal etapil teenis Räim samuti 108. koha. Eest sõitnud 11 jooksiku seast oli kiireim austerlane Daniel Auer.

Velotuuri üldvõidu pälvis Rapp. Talle järgnesid hispaanlane Jose Felix Parra ja itaallane Antonio Puppio. Räim lõpetas 120. positsioonil, kaotades võitjale 29 minuti ja ühe sekundiga.

Lisaks Räimele stardivad EM-il meeste grupisõidus Rein Taaramäe, Karl Patrick Lauk, Norman Vahtra ja Gert Kivistik.