ORGANISATSIOON    LIIKMED    VÕISTLUSED    TIPPSPORT    DOKUMENDID    TREENERIKUTSE    POED    TOETAJAD    KONTAKT     
   
UUDISED
EJL soovitab
Galeriid
EJL teated
Arhiiv
Lingid
Antidoping
Reklaam




Järgmised võistlused
26.07.2017
Filter Temposõidu Karikasari V etapp


29.07.2017
BOSCH Eesti Maastikurattasari VI etapp


30.07.2017
Filter Maantekarikasari 5. etapp


30.07.2017
Eesti Karikavõistlused Mäestlaskumises I etapp


Kasulikud lingid:

Rahvusvaheline Jalgratturite Liit

Euroopa Jalgratturite Liit

Klubi admin

EJL > UUDISED > 
22.07.2017
VALGEHOBUSEMÄEL PEETUD EESTI MEISTRIVÕISTUSTEL MAASTIKURATTA TEATEKROSSIS VÕIDUTSES KALEVI JALGRATTAKOOL


Täna toimusid Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskuses Eesti Jalgratturite Liidu ja MTÜ A&T Spordiklubi poolt korraldatud Eesti Meistrivõistlused maastikuratta teatekrossis (2. kategooria).Võistlussõit toimus 3,5 km pikkusel ringil.

Neljas vanuseklassis (noored, tütarlapsed, naised, seeniorid) võtsid meistrikulla Kalevi Jalgrattakooli ratturid. Meeste vanuseklassis (distantsil 4 x 3,5 x 2 km) näitas parimat tulemust Rakvere Rattaklubi Siplased meeskond, kelle keskmiseks kiiruseks kujunes 17 km/h.

TULEMUSED:

· Noorte vanuseklass: I Kalevi Jalgrattakool (Tamm Lauri, Ragilo Frank Aron, Ebras Elisabeth, Pajur Markus), II Pärnu Kalev Spordikool (Mesi Joosep, Mitt Virgo, Pärnu Kalev Spordikool, Salla Mailis, Premet Karl Brent), III CFC Spordiklubi (Kreegimets Robin, Mirzojev Artjom, Märtson Kristofer, Pajur Romet).
· Tütarlaste vanuseklass: I Kalevi Jalgrattakool (Kukk Kätlin, Prants Annabrit), II Viljandi Rattaklubi (Tasane Elina, Soonik Kristel Sandra), III Viljandi Rattaklubi (Sarikas Merilyn, Reier Kirke).
· Naiste vanuseklass: I Kalevi Jalgrattakool (Takel Iiris, Sirvel Merili), II Spordiklubi Rakke (Steinburg Greete, Kaarjärv Maris), III Kalevi Jalgrattakool (Õispuu Mairis, Jääger Liis)
· Meeste vanuseklass: I Rakvere Rattaklubi Siplased (Põldma Mirko, Leigri Mehis, Vaab Ivar, Sirvel Margus), II CFC Spordiklubi (Roosimets Reigo, Martma Kert, Raasuke Robert, Jõeäär Gert)
· Seenioride absoluutklass: I Kalevi Jalgrattakool (Takkel Kalle, Epner Indrek, Kask Indrek, Kiskonen Eero), II CC Rota Movilis (Kriisa Kaido, Leer Janek, Ennok Tarmo, Nõlvik Lasse), III Hauka Veloklubi (Kannimäe Mihkel, Kannimäe Taavi, Pruuli Jaanus, Kannimäe Janar).

Võistluste tulemuste protokolliga saab tutvuda EJL-i kodulehel:http://ejl.ee/index.php?page=149


|loe edasi »|

22.07.2017Head tempot näidanud Froome jõudis neljanda üldvõidu lävele
22.07.2017Froome: ma ei võta tempsõidus liigseid riske
21.07.2017Eesti noorrattur jõudis BMX-i Euroopa meistrivõistlustel poolfinaali
21.07.2017 17. Elva Rattamaratoni vürtsitab põnev duell
21.07.2017Temposõidusarja Kärkna etapi võitis Madis Sildvee.
21.07.2017Noorte rattakoondis alustab reisi Ungarisse Euroopa noorte olümpiafestivalile
21.07.2017PRESSITEADE: Eesti Olümpiakrossi karikasari 2018
20.07.2017Rein Taaramäe lahkub Katjuša ridadest
20.07.2017Eestlased võistlesid BMX krossi Euroopa Meistrivõistlustel.
19.07.2017Caspar Austa läbis Tour de France'i etapi

|arhiiv »|
Toetajad















   
   
EESTI JALGRATTURITE LIIT: Pirita tee 12, 10127 Tallinn; tel 603 15 45, fax 603 15 46; e-post: ejl [at] ejl.ee